Про спілку
Новини
 Прес-релізи
 Публікації
 Анонси подій
Фестивалі
Кінозали
Відпочинок
Законодавство
Нагороди
Контакти
 
 
ПРОГРАМА ПЕРЕГЛЯДІВ дипломних робіт студентів кіношкіл України у межах творчої акції Національної академії мистецтв України "Мистецтво молодих" 18-19 грудня 2012 року в Будинку кіно
19.12.2012 | Анонси подій
 
18 грудня 2012. Початок переглядів о 17.00:

Луганська державна академія культури і мистецтв (ЛДАКМ) Факультет культури, кафедра кіно-, телемистецства:
«В поисках 12-ти стульев» («У пошуках 12-ти стільців»), 2009, 10 хв., Спичак Миколай

Харківська державна академія культури:
Спеціальність: кіно-, телемистецтво:

«Безвременье» («Позачасовість») 7хв.21 сек., ігровий (екранізація оповідання Р.Бредбері «Перехідний період»), Руслана Герасименко, спеціалізація: режисер телебачення, дипломна робота бакалавра

«Шкаф» (Шафа») , 2011, 8 хв.2 сек., ігровий, О.Лазько, спеціалізація: оператор телебачення, дипломна робота бакалавра

«Стопроцентная ложь» («Стовідсоткова брехня»), 2011, 9 хв.24 сек. , ігровий, Владислав Кирилін
«Легенды нового мира» («Легенди нового світу»), 2012, 7 хв.13 сек., ігровий, Ярослав Войцешек, спеціалізація: режисер телебачення, дипломна робота спеціаліста

«Вдохновение» («Натхнення»), 3 хв.,39 сек. ігровий, Сергій Сологубовський

«Фотоохота» («Фотополювання»), 1 хв.4 сек., рекламний ролик, Олексій Кіркач

«Сеть» («Мережа») 2012, 3 хв., нарис, Кузнєцова Світлана

«Шоколадные эклеры» («Шоколадні еклери»), 2011, 10 хв.40 сек., телевистава, Дмитро Рудзят, спеціалізація: режисер телебачення, дипломна робота бакалавра

«Stop & Go» , 2012, 13 хв. 05 сек., ігровий, Дмитро Приходний спеціалізація: режисер телебачення, дипломна робота спеціаліста

ПЕРЕРВА 15 хв.

Інститут екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого:
Кафедра кінорежисури і драматургії:
Режисура анімаційного кіно, майстерня Є.Я.Сивоконя:

«Уві сні» 07 хв. 38 сек., дипломна робота Катерини Чепик

«Пляж» 2010, 1 хв. 57 сек., Олена Ні коліна, дипломна робота бакалавра

«Бачили очі, що купували» 2011, 2 хв. 03 сек., Олена Ніколіна, дипломна робота спеціаліста)

«Шедевр» 2 хв. 20 сек., Родіон Ігорович Шуб, дипломна робота спеціаліста

«Поїзд» 3 хв., Олександра Расіна

«Чистий», 2011, 9 хв. 46 сек., Олег Потьомкін

Фільми на плівці:
«Кров» 27 хв. 20 сек., ігровий (екранізація), режисер Ірина Правило (майстерня В.П.Вітера) оператор Олександр Рощин (дипломна робота бакалавра, майстерня В. Політова)

«Рахіра» 2010, 18 хв. 2 сек., ігровий (екранізація), режисер Мар’ян Бушан (майстерня Б.І.Савченка та К.М.Крайнього), оператор Ілля Ільченко (дипломна робота бакалавра, майстерня В. Політова ).

«Свояки», 13 хв. 40 сек., ігровий (екранізація), режисер Сергій Селява (майстерня Г.М.Шигаєвої), оператор Мішиєв Валерій (дипломна робота спеціаліста, майстерня Б.В. Вержбицького)

«Фактор Фелліні», 13 хв., ігровий, оператор Христина Шестовська (дипломна робота спеціаліста, майстерня Б.В. Вержбицького)

Кафедра режисури телебачення:
«Дерево» 2012, 4 хв. 23 сек., оператор Олена Войтенко (майстерня В.А.Костилєвої)

«Симулякр» 17 хв. 17 сек., ігровий, Костянтин Кляцкін, дипломна робота бакалавра (майстерня Ю.М.Терещенка)

«Обійми», 26 хв.03 сек., ігровий, Філіп Сотниченко, дипломна робота бакалавра (майстерня Ю.М.Терещенка)

«Мрія», 2012, 19 хв. 49 сек., документальний, режисер Дар’я Дрюченко (майстерня Ю.М.Терещенка)

«Ескімо» 12 хв.35 сек., ігровий, режисер Марія Пономарьова, дипломна робота бакалавра (майстерня Ю.М.Терещенка)


19 грудня 2012. Початок переглядів о 17.00:

Оголошення рішення журі конкурсу дипломних робіт – 20 хв.

Інститут екранних мистецтв імені Івана Миколайчука:
«Спільна мова», 2009, 9 хв. 45 сек., реж. Наталія Вичик дипломна робота бакалавра

Інститут телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету:
«Перейти» (2012); 12 хв. 58 с., короткометражний ігровий, Янковська Валерія, випускна кваліфікаційна (магістерська) робота за спеціальністю режисер кіно і телебачення (майстерня Полєшко С.М.)

«Танго» (2012); 7 хв.40 с., короткометражний ігровий фільм, Гуркач Ганна –кваліфікація: бакалавр кіно-,телемистецтва, спеціалізація: режисер кіно і телебачення (майстерня Безручка О.В.)

«Дуейн. Фільм про фільм» (2012); 20 хв. 33 с., художньо-документальний фільм, Єсаков Олексій – кваліфікація: бакалавр кіно-, телемистецтва, спеціалізація: режисер кіно і телебачення (майстерня Безручка О.В.)

«Агонія з грецької – боротьба» (2012); 11 хв. 18 с, короткометражний ігровий, режисер Кучмій Андрій – кваліфікація: бакалавр кіно-, телемистецтва, спеціалізація: режисер кіно і телебачення (майстерня Безручка О.В.), операторська робота Пікуля Володимира (КНУКіМ, кафедра операторської майстерності В.Г.Іллєнка і М.М.Гончаренка)

«Солодка пісня» (2012); 8 хв. 19 с. , анімаційній фільм, Шегера Катерина –– кваліфікація: бакалавр кіно-, телемистецтва, режисер кіно і телебачення (майстерня Безручка О.В.)

«Ерот і Психея» (2010); 3 хв. 44 с., музичний кліп, Робота Аліса – кваліфікація: бакалавр кіно-, телемистецтва, спеціалізація: режисер кіно і телебачення (майстерня Полєшка С.М.)

«Штампи у коханні» (2012); 18 хв. 46 с. , телевізійна передача, Шляхова Олена – кваліфікація: бакалавр кіно-, телемистецтва, диктор кіно і телебачення (майстер – Бандило І.Є.)

ПЕРЕРВА 15 хв.

Інститут кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв:

Кафедра режисури телебачення КНУКіМ:
«Місто гріха» (2012), 13 хв. документальний фільм, реж. Вячеслав Білий, майстерня Р.Н.Ширмана

«Мотор» (2009), 9 хв.03 сек., ігровий, режисер Сергій Кочергін, майстерня І.А. Негреску

«Посланець» (2012), 15 хв., ігровий, режисер Віктор Щур, майстерня В.І.Хмельницького

«Пакунок для Лори» (2011), 17 хв., документальний, режисер Тетяна Зелена, майстерня В.Г.Шкуріна

«2000 км» (2010), 8 хв., документальний, режисер Артем Ким, майстерня В.І.Хмельницького

Київський національний університет культури і мистецтв, кафедра операторської майстерності, майстерня В.Г.Іллєнка і М.М.Гончаренка:
«На світанку все змінилось» (2012), 09 хв. 38 сек. режисерська робота Юлії Фартушної, операторська робота Ярослава Ісманицького,

«Дари волхвів», 5 хв. 39 сек., Наталія Вирич та Юлія Барабаш, дипломна робота бакалавра.

«Пропозиція» (2012), колір, 12 хв. 07 сек. операторська робота Юлії Петренко та Володимира Лубенського

«Гість» 14 хв. 48 сек., 2012, короткометражний ігровий фільм, оператор – Юлія Петренко (КНУКіМ, кафедра операторської майстерності, майстерня В.Г.Іллєнка і М.М.Гончаренка), режисер Валерій Боровинський (КНУТКІТ ім.І.К.Карпенка Карого, кафедра режисури телебачення, майстерня Ю.М.Терещенка)

«Роліт» (2012), 11 хв. 05 сек., документальний, Хоменко Віктор, дипломна робота бакалавра

БЕЗ НАЗВИ 14хв.40 сек. ігровий, дипломна робота Лебедя Максима

«O, Death!» (2012) 4 хв.05 сек., ігровий, Лях Станіслава, дипломна робота бакалавра

До списку
 
 
 
 © Design Space-Inform