Про спілку
Новини
Фестивалі
Кінозали
Відпочинок
Законодавство
Нагороди
Контакти
 
 
05.06.2012
Гран-прі XV Бердянського кінофестивалю отримала стрічка "4 дні в травні"
 
Гран-прі XV Бердянського міжнародного кінофестивалю отримала українсько-російсько-німецька стрічка режисера Ахіма фон Борріса «4 дні в травні». Про це йдеться на офіційному сайті фестивалю.

У категоріях «Найкраща режисерська робота» (Войцех Смаржовський) та «Найкраща операторська робота» (Пьотр Собочинський молодший) переміг польський фільм «Роза».

Олексій Гуськов отримав нагороду в номінації «Найкраща головна чоловіча роль» за фільм «4 дні в травні», а Поліна Кутєпова - «Найкраща головна жіноча роль» за російську картину картину «Дім вітру».

Лауреатом у номінації «Найкраща чоловіча роль другого плану» став Віктор Андрієнко, у номінації «Найкраща жіноча роль другого плану» - Ольга Гришина, нагородою за епізодичну роль відзначено Олександра Ігнатушу. Останні три відзнаки актори вибороли за гру у фільмі «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

Найкращим дебютом стала стрічка Love.net режисера Іліяна Джавалекова (Болгарія).

Нагороди за музичне оформлення отримав Джузеппе Де'Онгія за картину «Мисливець за качками» (Італія). Найкращим короткометражним фільмом став «Хокку» Сергія Великоредчанина (Росія).

У номінації «Найкращий телевізійний фільм» виграв фільм «Народжені круглими не вмирають квадратними» Юрія Харнаса та Юрія Музики (Росія).

Стрічка Star Media «Справа гастронома №1» отримала нагороди у чотирьох категоріях: «Найкращий серіал» (режисер Сергій Ашкеназі), «Найкраща чоловіча роль» (Сергій Маковецький), «Найкраща жіноча роль» (Марія Шукшина).

У XV Бердянському міжнародному кінофестивалі взяли участь представники України, Росії, Білорусі, Молдови, Болгарії, Польщі, Литви, Вірменії та Чехії. Цього року фестиваль проходив з 26 травня по 2 червня.


«Телекритика»

До списку
 
 
 
 © Design Space-Inform