Про спілку
Новини
Фестивалі
Кінозали
Відпочинок
Законодавство
Нагороди
Контакти
 
 
03.04.2012
Документальний фільм Сергія Буковського отримав нагороду
 
Документальний фільм Сергія Буковського «Україна. Точка відліку» (спільного виробництва з Film.ua та фондом Леоніда Кравчука «Перспективна Україна») отримав нагороду Globe-Gold у підкатегорії «Документальний політичний фільм» World Media Festival. У свою чергу, серіал «Балада про Бомбера» (спільне виробництво Film.ua і «Шпиль») виграла Globe-Silver в підкатегорії «Міні-серіал». Про це повідомляється на сайті Film.ua. Церемонія вручення World Media Festival пройде 9 травня в Німеччині у Гамбурзі. Крім нагороди в підкатегорії, фільм «Україна. Точка відліку» має можливість отримати Globe-Grand Award в категорії «Документальний фільм», а також Globe-Grand Prix як кращий фільм фестивалю.
На фестиваль було подано 580 заявок з таких країн, як Австралія, Австрія, Бельгія, Канада, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Великобританія, Індонезія, Ірландія, Італія, Японія, Люксембург, Малайзія, Норвегія, Філіппіни, Польща, Португалія, Сінгапур, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Нідерланди, Тринідад і Тобаго, США.
World Media Festival - глобальний фестиваль сучасних засобів масової інформації, який був створений у 2000 році. Він об'єднує провідних спеціалістів відділів комунікацій, маркетингу, реклами та радіомовних компаній з багатьох країн світу з творчими людьми з продакшнів.


ПРО

До списку
 
 
 
 © Design Space-Inform