Про спілку
Новини
Фестивалі
Кінозали
Відпочинок
Законодавство
Нагороди
Контакти
 
 
27.01.2012
Члени Спілки кінематографістів України - лауреати "Золотого орла"
 


На московській кіностудії Мосфільм 27 січня пройшла щорічна церемонія нагородження кінопремією «Золотий орел». Серед лауреатів - члени Національної спілки кінематографістів України. Богдана Ступку відзначили за роль другого плану у фільмі "Дім" Олєґа Поґодіна, фільм "Єлєна" продюсера Олександра Роднянського визнано найкращим ігровим фільмом. Також стрічка перемогла у номінаціях "найкраща режисерська робота" (Андрєй Звяґінцев) та "найкраща операторська робота" (Міхаіл Крімчан). Інший продюсерський проект Олександра Роднянського - фільм Алєксандра Міндадзе "В суботу" - здобув приз за найкращий сценарій. У створенні фільму про перші дні після Чорнобильської катастрофи брала участь і Україна (SOTA Cinema Group, продюсер - Олег Кохан).

У номінації "найкраща робота художника з костюмів" відзначено членкиню кримського вдділення НСКУ Анну Кузнєцову, за роботу над телефільмом "Майстер і Марґаріта".

Національна спілка кінематографістів України рада вітати лауреатів!


Премія «Золотий орел» заснована Національною Академією кінематографічних мистецтв і наук Росії в лютому 2002 року провідними кінематографістами країни і низкою державних і громадських організацій.

Це професійний приз, що присуджується за російські та іноземні фільми, за роботи в російських фільмах, випущених за календарний рік, що передує року проведення конкурсу на здобуття премії, а також за видатні досягнення в галузі кінематографії та за винятковий професійний внесок у розвиток російського та світового кіно.

Повний перелік переможців:

«Найкращий ігровий фільм»: «Єлєна», режиссер Андрєй Звяґінцев

«Найкраща режисерська робота»: «Єлєна», Андрєй Звяґінцев

«Найкращий сценарій»: «В суботу», Алєксандр Міндадзе

«Найкраща жіноча роль в кіно»: Ксєнія Раппопорт («Два дні», Авдотья Смірнова)

«Найкраща чоловіча роль у кіно»: Фьодор Бондарчук («Два дні»)

«Найкраща жіноча роль другого плану»: Єлєна Лядовая («Єлєна»)

«Найкраща чоловіча роль другого плану»: Богдан Ступка («Дім»)

«Найкраща операторська робота»: Міхаіл Крічман («Єлєна»)

«Найкраща робота художника-постановника»: Юрій Устінов, Боріс Кузовкін («Майстер і Марґаріта»)

«Найкраща робота художника з костюмів»: Людміла Чєкулаєва, Анна Кузнєцова, Ольґа Полянська, Ніна Короткіх («Майстер і Марґаріта»)

«Найкраща музика до фільму»: Едуард Артєм'єв («Дім»)

«Найкращий монтаж до фільму»: Алєксандр Аміров («Дім»)

«Найкраща робота звукорежисера»: Анатолій Брандорф («Шапіто-шоу»)

«Найкращий телефільм або міні-серіал (до 10 серій)»: «Достоєвський», Владімір Хотиненко

«Найкращий телевізійний серіал (понад 11 серій)»: «Втеча»

«Найкраща жіноча роль на телебаченні»: Валєнтіна Талізіна, «Достоєвський»

«Найкраща чоловіча роль на телебаченні»: Євґеній Міронов («Достоєвський»)

«Найкращий неігровий фільм»: «Михаіл Ульянов: про час і про себе», Ґаліна Євтушенко

«Найкращий анімаційний фільм»: «Три богатирі та Шамаханська цариця», Сєргєй Ґлєзін

«Найкращий зарубіжний фільм в російському прокаті»: «Король говорить», Том Гупер


НСКУ, за інформацією прес-служби SOTA Cinema Group, "Телекритика", "Дзеркало тижня"
Фото: spletnik.ru

До списку
 
 
 
 © Design Space-Inform